главная

 

Студентське звернення до лідерів правих і лівих партій

Дайте відповідь хто бреше?

            В цьому місяці перед студентською молоддю виступали учасники бойових дій в ВВВ генерали, полковники, ветерани праці. Генерал Радянської армії, який воював у партизанському загоні на Харківщині, розповів нам, що німці планували знищити майже все населення Харкова. Залишити тільки 200 тис., по їх розрахункам стільки потрібно для обслуги німців, остаток переробити на добриво для полів. Таким чином, німці планували українців перетворити в своїх рабів та в "біомасу". Воно мабуть так і було б якби Радянська Червона Армія не перемогла коричневу чуму.
            Не можна не помічати як сьогодні нова коричнева чума рисує на стінах будинків німецьку свастику, а з якою злобою парабії та тягнибоківці борються проти Червоного прапора символу перемоги у ВВВ, так, це їх поразка. Але ж вона нічому їх не навчила, бо вони загрожують перейти і на лівий берег Дніпра, щоб відібрати у нас землю та навчити нас працювати на них. Це теж фашизм.
            Всі ветерани, з якими приходилось нам спілкуватись, майже одностайно відповідали на наше запитання: "Хто ж переміг в війні 1941-1945р.р., Червона Армія, чи бандерівці?". Сумніву не було хто переміг. Таке запитання я задавав і своїм рідним, які говорили, що спасибі Й.СТАЛІНУ і Г.ЖУКОВУ за перемогу.
            Ветеранів праці ми запитували, як їм жилося в студентські годи чи мали вони спонсорів?
            Виявилось, що слово "спонсор" в їхньому лексиконі не зустрічалось. "Нам жилось набагато краще ніж вам сьогодні. Ми могли вчитися без матеріальної дотації батьків. Спонсорські "обов'язкові" внески не платили, за проживання плата була символічною, проїзд в трамваї також коштував 3 коп., нам ніхто не установлював ліміт на стипендію".
            Для підтвердження вище сказаного, я якось запитав у старенької, з виду інтелігентної, бабусі, чи був Сталін тираном і як вона до нього відноситься? Вона без коливань відповіла, що коли в 1953 р. він вмер, всі люди плакали. Як би він воскрес, він би знову очистив країну від сьогоднішньої нечисті, ворів та бандитів при владі, перестріляв би їх як фашистів. Ми тоді жили дуже добре, а сьогодні влада хоче нас продати разом з землею буржуям.
            Ось я і хочу від імені думаючої молоді звернутись до, поки ще живих, президентів і прем'єрів: "Як ви думаєте, буде за вами плакати народ, який Ю.Тимошенко назвала "біомасою?".
            Я може б і не написав цього звернення, як би ми не почули в день святої Паски, як один мужик, після христосання, не проголосив би тост: "Давайте вип'ємо не чокаючись за наших президентів і прем'єрів Азарова та бувшого прем'єра з косичкою" Ось такі "сльози" льє наш народ за наших "всенародно" вибраних президентів і як він любить олігархічну владу, яка і у нас молодих відібрала майбутнє. Нам треба об'єднатися та побороти олігархічну без черевну владу. Не личить прем'єру говорити: "Не треба скиглити, бери лопату та корми сім'ю, напевне трактора нам не буде, здихайте".
            Нас переконують у тому, що радянська "тоталітарна" влада голодоморами знищувала народ України. Це ж мабуть брехня, бо 20 років тому нас було 52 млн. чоловік, а сьогодні всього 46 зосталось. Оце правда! Олігархічна влада, обумовлює такі умови життя, що простонароддю так жити дальше не можна. Ця влада знайшла інший спосіб (лояльний) знищення українців (під диктовку заходу) без голодоморів. Воно, мабуть і голодомори теж спричиняли скриті вороги радянської влади, такі як кравчуки, парабії, тягни боки і т.п.
            Безробіття, не людські умови життя, викиди з житла за несплату, це теж геноцид тільки в іншій інтерпритації.
            Так що не брешіть на радянський період наших батьків.
            Ви зараз олігархічна антинародна влада. Більшість із нас хоче вчитись і жити, як вчились і жили наші діди, батьки при "тоталітарній" радянській владі. Треба щоб народ сам вибирав собі владу і його не підкупали олігархи.

            Студент Віктор, м. Харків